Boataround: Když potřebujete půjčit loď rychle a levně


Cestování lodí je skvělé. Ne, aktuálně nemáme na mysli velké zaoceánské lodě, i když i ty mají své osobité kouzlo. Výbornou volbou je půjčení si katamaránu, jachty, větších člunu nebo jakékoli jiné lodě. Vyrazíte na moře třeba podél břehů, pokud si netroufáte dál, a budete si užívat svobody, pohody a příjemné jízdy. Možná se vám zdá, že Čechům tato zábava až tolik nesedí, nicméně jste na velkém omylu. Každým rokem si půjčuje loď spousta lidí a všichni ví proč! Ne, nejde o nijak náročnou záležitost. Pokud zvolíte toho správného partnera, nebudete mít žádný problém. Typickým příkladem je i společnost Boataround, jejíž služby si podrobně představíme v následujících řádcích. Sami uvidíte, že cestování vypůjčenou lodí nebylo nikdy snazší.

Unikátní globální rezervační systém

Zřejmě si budete myslet, že Boataround je projekt některého z inženýrů pocházejících z přímořských zemí. Není to tak úplně pravda, jelikož se jedná o systém s československým puncem. Stojí za ním Pavel Pribiš a Jana Escher. Exzaměstnanci známé a světově proslulé služby booking.com se zkrátka rozhodli, že vytvoří inovativní koncept pro rezervaci lodí, který bude fungovat odkudkoli, rychle a velmi jednoduše. Dostupný je tedy i lidem nemajícím s plavením se po moři žádné zkušenosti. Ač společnost sídlí v srdci Evropy na Slovensku, její sužby si objednávají zákazníci z více než 36 zemí celého světa. Není se čemu divit, jelikož v rezervačním systému se nachází více než 11 000 plavidel, a to jachet, katamaránů a jiných lodí.

Jak na to? Není nic jednoduššího…

Že by se vám také plavba na vypůjčené lodi v některé z destinací líbila? Jasně, není nic jednoduššího. Rezervace na Boataround.com se není třeba nijak obávat. Je velmi jednoduchá. Vyberete si totiž podle několika důležitých parametrů. Mezi ty patří jednak délka samotného pronájmu a jednak také konkrétní destinace, kde se hodláte plavit. Jinak není problém zadávat ještě další kritéria, mezi která se řadí kupříkladu typ lodi, vybavení a mnohé jiné záležitosti. Ostatně podívat se můžete klidně i na recenze některých lodí třeba i při kliknutí na odkaz Trustpilot. Podívat se lze i na mnohé další doplňkové informace, mezi něž se řadí počasí v daných lokalitách, tipy na zastávky a jiné důležité záležitosti.

Kvalitní ověřené lodě a full servis

Společnost Boataround disponuje vlastní přehlednou a bohatou databází lodí. Specialisté ji neustále inovují, a tak v ní figurují pouze ověřená kvalitní plavidla. Vy sami si ostatně můžete sami v rámci virtuální prohlídky zjistit, jak na tom konkrétní lodě jsou. Fotografie jsou aktuální a vy při nájmu lodě předejdete jakémukoli nepříjemnému překvapení. Všechno si o konkrétní lodi jednoduše zjistíte. Web je k dispozici ve více než 12 jazykových mutacích.
Spolehnout se přitom budete moci i na kompletní podporu, a to jak při hledání plavidla, tak i při pronájmu a dalších činnostech, které s tímto procesem jakkoli souvisejí. Podpora je neomezená 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Termíny jsou maximálně flexibilní

Zapomeňte na to, že vám poskytovatel lodí bude přikazovat, v jakých termínech můžete jet, respektive kdy jsou lodě volné. Vybírat si budete moci jak z klasických pobytů od pátku do neděle, tak i z variací týdenních zpravidla od soboty do soboty. Výbornou volbou jsou i několikatýdenní plavby.

Ostatní devízy půjčení lodě u Boataround

Je jich samozřejmě hned několik, přičemž vynikající je především minimální výše záloh. Platit budete na počátku pouze 20 % z celkové ceny za půjčení plavidla. Boataround nabízí i mnohé slevy na vybrané lodě, nadstandardní vybavení plavidel a mnohé další výhody.