Kvalitní jachtařské doplňky jsou nutností


Pokud sháníte prvotřídní doplňky pro jachty a další lodě, v současné době máte na výběr z velkého množství nejrůznějších výrobků. Zajímáte se o ocelové karabiny, lana nebo řetězy?

Každý, kdo se zabývá jachtingem a loděmi všeobecně, nám dá jistě zapravdu, že pro bezproblémovou a bezpečnou plavbu jsou kromě zkušeností potřeba také kvalitní doplňky. Špičkové ocelové řetězy, lana, karabiny a další jachtařské doplňky jsou tedy přesně tím sortimentem výrobků, bez nichž se prostě neobejdete. Věnujte proto jejich výběru náležitou pozornost.

Ocelová lana, řetězy, karabiny atd.
Ocelová lana jsou jednou z možností. Ty ovšem samy o sobě existují v celé řadě variant (např. 7x7, 7x19, 1x19 nebo ocelová lana v PVC), takže zkrátka musíte naprosto přesně vědět, jaká se budou hodit právě na Vaši loď. Stejná situace přitom platí rovněž u ocelových řetězů. V této oblasti si lze pořídit ocelové řetězy s dlouhým či krátkým článkem nebo řetězové rychlouzávěrky. Jaké potřebujete Vy?

Ocelové karabiny můžete spolehlivě využívat na lodích, ale výtečně se hodí i pro další koníčky. Jmenujme alespoň horolezectví nebo paragliding. U ocelových karabin je tedy vzhledem k možným nebezpečím při těchto činnostech nutná jen ta nejvyšší kvalita. Jachtařské doplňky ovšem představují také nejrůznější třmeny, napínáky, očnice, panty atd., takže si svou jachtu či loď můžete skutečně vylepšit za pomoci mnoha rozličných výrobků.

Akros – Praha a další místa prodeje
Pokud tedy hledáte jachtařské doplňky a další spolehlivý spojovací materiál z nerezu, nabízíme Vám služby společnosti Akros. Praha, Ostrava, Chomutov-Údlice i Košice – zde všude naleznete naše prodejny, ale vše si můžete objednat rovněž v našem e-shopu Akros.cz, kde Vám nabízíme i možnost odborné rady. Každopádně platí, že všechny výše zmíněné produkty lze využít nejen na lodích, ale třeba také ve stavebnictví, výrobě nebo v gastro zařízeních.

zdroj: placená inzerce