Novinky na loď: tichý záchod i systém pro čištění lodi


Potichu, jen potichu: s novým záchodem nevzbudíte na lodi ani myšku * Chcete se zbavit plevelu a dalších nečistot na trupu lodi? * Vychlazené chutná vždycky nejlíp? Pořiďte si stylovou ledničku

Potichu, jen potichu

Produkt: Raritan Marine Elegance
Cena: 17 000 Kč

Už nikdy více neprobudíte svého partnera, pokud budete muset použít toaletu uprostřed noci. Výrobek Raritan Marine Elegance je poslední novinkou v segmentu "jak vyřešit odpady na moři". Aby zajistil tichý chod, vytvoří při spláchnutí vakuum v míse, což zajistí klidné i účinné splachování. Malé rozměry umožňují instalaci v těsných prostorech, potěší i šetrnost k životnímu prostředí. Záchod je také vybaven systémem pro drcení odpadu, který transformuje do podoby malých částich, čímž předchází případnému ucpání.

příslušenství

Vždy čistá loď

Produkt: Ultra System
Cena: 25 000 Kč (Ultra 10) & 47 500 Kč (Ultra 20)

Ultrasonic Antifouling vyvinuli nový přístroj, který udrží vaší loď čistou. Jejich Ultra 10 (pro lodě do 10 metrů) a Ultra 20 (až 20 m) jednotky využívají vysoko-frekvenční zvukové vlny, které ničí řasy, čímž se zabrání růstu plevelu a korýšů na trupu vaší lodi. Protože se produkt nespoléhá na životní prostředí poškozují technologie, Ultra Systém je zároveň šetrný k přírodě. Jednotka je tvořena ovládací skříňkou připojenou k snímači, který je připevněn na vnitřek trupu lodi.

příslušenství

Už jen digitální zvuk

Produkt: JBL Faceplate Adaptor
Cena: 700 Kč

Chcete vylepšit zvukový systém své lodi tak, aby si poradil s digitálními nahrávkami? Společnost JBL udělal z takové změny hračku. Nový výrobek se skládá z jednoho ABS adaptéru, který je dodáván s USB portem a jack konektorem, který umožní rychlé převedení hudby z vašich starých CD přehrávačů. Kdo ví, čeho se dočkáme příště.

příslušenství

Vychlazené chutná nejlíp

Produkt: U-Line Echelon Refrigerator
Cena: 50 000 Kč

Máte chuť na pořádně vychlazené pivo? Chcete udržet krevety i rybí maso v chladu předtím, než zamíří na gril? Pak věnujte pozornost chladničce U-Line 2275DWRR. Ta nabízí dva samostatné zásobníky, které jsou dále rozděleny do tří částí pro lepší organizaci chlazených potravin. Plus (a to nelze přehlédnout) je lednička vyrobena z nerezové oceli a doslova křičí "patřím do první třídy".