Za kormidlem nejen na Jadranu. Kniha, kterou musíte mít


František Novotný sepsal své jachtařské zkušenosti, které si nyní v druhém vydání knihy Za kormidlem nejen na Jadranu, můžete přečíst.

Kapitán, dlouholetý jachtař a odborník na vše, co souvisí s vodou a mořem, vydává již podruhé sbírku svých životních a odborných zkušeností, Obsahem knihy Za kormidlem nejen na Jadranu není pouze výklad jachtařských dovedností, ale i množství příběhů a zážitků, které autor osobně za kormidlem prožil na světových mořích a které text doprovázejí.

Kniha je pro všechny, kterým učaroval neklidný mořský živel, a kteří se vydávají pokoušet jej ať už v pobřežních vodách Jadranských nebo na světových oceánech.
S knihou získává čtenář nejen komplexního průvodce jachtingem, ale také knihu, která pobaví čtivým textem a další generaci jachtařů zprostředkuje moudrosti a zkušenosti jednoho mořského vlka, pro kterého se stalo moře osudovou láskou.
O příbězích vložených do knihy sám autor František Novotný píše:
„…Příběhy, které jsou jako příklady vloženy do následujících kapitol, jsem všechny osobně zažil a ukazují,
jak často jsem se dopouštěl chyb. Ani vy se chybám nevyhnete a úkolem této knížky není, a ani být
nemůže, aby vás před chybami ochránila. Ale může vás ochránit před chybami fatálními, a o to jde.“

 Kniha má formát B5 (176x250mm), opatřená pevnou vazbou, barevná, na křídovém papíře. Výklad a vyprávění doprovází množství barevných schémat a fotografií. Doporučená cena 599 Kč.