Hodinky inspirované potápěčskými helmami


Nabídka značky Nautica se rozšiřuje o novou řadu luxusních pánských hodinek NMX 300, která se inspirovala modely potápěčských helem ze začátku devadesátých let minulého století.

Stejně jako klasické potápěčské helmy se i hodinky NMX 300 mohou pochlubit kovovou mřížkou, která ale v tomto případě chrání pouzdro. Mříž je v kombinaci s chronometrem dominantním prvkem designu, který navozuje pocit adrenalinu a nefalšovaného vzrušení.

Dvě rovnoběžné „tyčky mříže“ ohraničují číselník a dále přecházejí v úchyt pro kaučukový řemínek. Korunka je šroubovací a pro zajištění jejího správného dotažení má na hřídeli indikátor. Pokud je korunka ve správné pozici, ukazatel je červený a hodinky tedy dokonale vodotěsné, což dodává hodinkám ještě větší nádech autentičnosti.

Hodinky se mohou pochlubit bytelností a vodotěsností až do dvouset metrů

Model NMX 300 upoutává buď půvabně jednoduchým číselníkem se třemi ručkami, nebo chronografem japonské výroby. Obě varianty jsou ale zaštítěny kulatým ocelovým pouzdrem s titanovým rámem, ručkami a indexy s luminiscenční vrstvou a vodotěsností až 200 metrů. Hodinky se ještě mohou lišit povrchovou úpravou – buď kartáčovaná ocel nebo černé PVD.

Pryžový řemínek je proveden v černé, červené nebo modré barvě s vystouplým logem Nautica. Jeho spodní část je jemně perforovaná pro větší komfort při nošení. Barevně celé hodinky dolaďuje zelené luminiscenční datum na pozici čísla 6.

„Společnost Nautica se do designu svých hodinek snaží zakomponovat tradiční námořnické prvky a předvést je v novém světle, netradičním osvěžujícím způsobem – tak, aby bylo zřejmé, že tento hodinářský skvost je něčím víc, než jen hodinkami,“ říká Linda Calvert, Global Brand Director hodinek Nautica.odinky Nautica lze zakoupit v síti prodejen Details

Hodinky Nautica lze zakoupit v síti prodejen Details.