Tissot Veloci-T s novým chronografem


Veloci-T od Tissot mají náskok jak v preciznosti časomíry, tak v moderním, současném vzhledu. Propracované číselníky, zajímavé barvy a kombinace materiálů, tyto chronografy jsou ztělesněním designu a stylu.

S těmito hodinkami dají jejich majitelé jasně najevo svůj životní postoj, ať už ve sportovním oblečení nebo na procházce městem. 

První v řadě na komplimenty

Hodinky Tissot Veloci-T slibují upoutání pozornosti vysokou rychlostí. Dynamický design hraje hlavní roli na téma rychlost proti času. Ozdobný prvek ve tvaru čísla osm si razí svojí cestu okolo dvou čítačů chronografu. Disky obkružující číselník dávají vyniknout kontrastním vertikálním pruhům. Řemínek na tento styl navazuje s reliéfně vyvýšeným pruhem, umístěným do jeho středu.

Osobité kombinace

Tissot Veloci-T vede v oblasti stylu s výraznými kombinacemi moderních barev a materiálů. Převážně černý nebo bílý číselník kontrastuje s elementy růžového či žlutého PVD zlacení na čítačích a tachymetrické lunetě. Detailnější pohled odkryje ohnivě červené detaily na čítačích chronografu. Barva na pozadí číselníku perfektně ladí s černým nebo bílým pryžovým řemínkem. Oko Tissotu pro detail se pod design těchto výrazných chronografů s propracovanou korunkou a zlatými tlačítky s reliéfním povrchem, které se velmi lehko ovládají, hrdě podepíše, dokonce i za chodu.

Technické údaje

  • Swiss made quartzový strojek
  • Vodotěsné do 100 m / 10 ATM
  • Safírové sklíčko
  • Pouzdro z ušlechtilé 316L oceli s otočnou lunetou
  • Náramek z ušlechtilé oceli s překlápěcí sponou
  • Bílý nebo černý pryžový řemínek