Lodě na vodě 2011: centrum Prahy láká jachtaře


Výstava Lodě na vodě se chystá na svůj další ročník. V srdci Prahy na Rašínově nábřeží se od 14. do 17. dubna bude konat prohlídka nejnovějších jachet, motorových člunů, lodí i loděk. Chybět nebude ani doplňkový prodej sportovního vybavení.

 

Třetí ročník veletrhu začne ve čtvrtek v deset hodin dopoledne, trvat bude až do šesté večer, kromě neděle, kdy Lodě na vodě skončí o hodinu dříve.
Návštěvníci se mohou těšit na přednášky, prezentace, zajímavé soutěže a akce. Veletrhem provede Standa Berkovec. Mezi závodníky se objeví i špička českých oceánských jachtařů David Křížek.
 
Pořadatelé zvou jachtaře také na přednášku a
dr. Schochla, zakladatele společnosti YACHT-POOL a odborníka v oblasti právní zodpovědnosti skippera na veletrhu Lodě na vodě.
Přednáška na téma Právní zodpovědnost skippera
Diskuze na velmi aktuální témata
  • Možnost pojištění zodpovědnosti skippera
  • Pojištění posádky pro případ nehody
  • Pojištění kauce
  • Hrubá nezodpovědnost skippera
  • Platnost licence ve vztahu k pojištění skippera
  • Férová smlouva mezi charterovou společností, agentem a klientem
Přednáška a následná diskuse se koná v pátek 15.4.2011 od 13.00 hodin. do 15.00 hodin na lodi Czech Boat, kotvící přímo v prostorách veletrhu Lodě na vodě, na Rašínově nábřeží. Po přednášce následuje veřejná diskuse během které budou řešeny některé případy z praxe a otázky týkající se například platnosti licencí a právní zodpovědnosti, rozsah pojištění právní zodpovědnosti skippera, platnost pojištění v případě hrubé nedbalosti, atd. Těšíme se na Vaše otázky.
Podrobné informace o akci na www.lodenavode.cz