První pomoc pro jachtaře - First Aid Emergency Yacht


Dne 19.6.2010 pořádá SHOCK Training Centre ve Fakultní nemocnici Brno s její podporou kurz první pomoci pro jachtaře připravený s odborníky, kteří znají prostředí námořního jachtingu.

Garantem jachtařské části kurzu je firma Altumare. Cíl kurzu je naučit jachtaře základy záchrany života na moři nezbytné pro poskytnutí první pomoci a udržení života do příjezdu lékaře.

"Když se vydáváte na charter a vyplouváte se svojí posádkou na moře, jste si jisti, že nikdo netrpí diabetem ani nemá silnou alergii na potraviny nebo bodnutí hmyzem? Pronájem lodí, plavba na moři a jachting všeobecně je jednou z mála svobodných aktivit v dnešním světě. Ta svoboda je ale vyvážena odpovědností za jachtu i posádku, kterou kapitán osobně přebírá. Romantické kotvení v opuštěné zátoce daleko od civilizace se může jediným bodnutím vosy změnit v dramatický boj o život a v takové situaci je každá rada drahá. Patříte-li k těm, kteří chtějí být na možná rizika dobře připraveni, jistě Vás zaujme unikátní jednodenní kurz první pomoci, který podle mezinárodních standardů připravila firma SHOCK ve spolupráci s odborníky z Fakultní nemocnice v Brně." říká Zdena Kapičková z ALTUMARE Brno.
 
Kurz je jednodenní a osnova kurzu i kurz sám je certifikován. Minimální věk pro účastníky kurzu První pomoc pro jachtaře - First Aid Emergency Yacht je18 let. Všechny tréningové materiály účastníci dostanou na místě a jsou zahrnuty v ceně. Počet účastníků pro optimální průběh kurzu je 8-16.
 
Lektoři vybraní pro tyto kurzy mají vztah k jachtingu a podají netradičním způsobem velké množství informací. Účastníci si sami vyzkouší poskytování první pomoci.
 
V ceně jednodenního kurzu je obsaženo přístrojové vybavení simulátory i dostatek zkušebních vzorků obvazových materiálů.
Cena za kurz je 3.120,- Kč vč.DPH, při hromadné objednávce sleva.
Informace, rezervace, přihlášky na www.shock.cz , na telefonu 603425866, nebo osobně v SHOCK Training Centre ve školicím centru InGarden, Nad Primaskou 292/45, Praha 10

Zdroj: Komerční sdělení