Luxusní jachty

Greenline 48: hybridní jachta ze Slovinska

Hybridní auta jsou něco, co můžete na silnici potkat každý den. Ale kolikrát už jste potkali hybridní jachtu? Pokud se náhodou nevyskytujete často u pobřeží Slovinska, asi zatím málokdy. Představujeme vám lodě pro šetré boháče.  

Greenline 48 - luxusní námořní jachta s hybridním pohonem

Solární jachta Arcadia 85 Solar - plovoucí vila

Jachta Arcadia 85 dokonale vystihuje označení “plovoucí vila”. Luxusní loď navrhnul v roce 2009 Francesco Guida a postavila ji italská společnost Arcadia Yachts ve spolupráci s Edmiston & Company. Futuristický design podtrhují solární panely, které dokážou dobíjet baterie.  

Luxusní jachta Arcadia 85 SOLAR

Philippe Starck zabavil jachtu Steva Jobse

, šéf společnosti , věděl, že pokud zemře, své rodině zanechá jako součást dědictví i obrovskou jachtu navrženou dávným přítelem Philippem Starckem. Jenže Starck se s Jobsovými chtěl soudit o to kolik má vlastně dostat zaplaceno. Jachtu dokonce neváhal zabavit.  

Superjachta zkopíruje Monaco, i s formulemi

Tvrdí se o ní, že bude dražší než slavná jachta milionáře Abramoviče. Streets of Monaco má potěšit všechny milionáře světa. Na svých 155 metrech délky nabídne nebývalý luxus.  

Loď týdne obrazem: opovážlivá Yachtplus

Londýnský architekt Norman Foster se nepárál se svými požadavky. Když stvořil luxusní přes čtyřicet metrů dlouhou jachtu, jejíž tři verze pojemonoval po drahých kamenech. Představujeme Ocean Emerald, Sapphire a Pearl.  

Loď týdne obrazem: Luxusní Infinitas

Je to jachta inspirovaná nekonečnem a dálkami, které moře nabízí. Luxusní loď Infinitas z dílny Schöpfer Yacht na svých devadesáti metrech nabídne i heliport nebo bazén. Podívejte se.