Motorové čluny

Vybíráme člun na loď. Který je ten správný?

Nedostanete se bez něj na souš, pokud není marina v dohledu. Může vám pomoct v krajní nouzi. Nafukovací člun na lodi je stejně důležitý jako plachty. Jak vybrat ten správný?  

Představujeme výherce: Čtenářem vyrobená loď „Klondike“

V prosinci jsme vyhlásili čtenářskou soutěž o luxusní hodinky. Nyní jsme pečlivě pročetli příspěvky o vašich lodích a plavidlech a vybrali vítěze! Nejzajímavější příspěvek poslal Ladislav Klojda. Považte sami, loď si sám vyrobil, vlastní ji 40 let a zažil s ní mnoho zajímavého.  

Stingray 225LR: efektivní zábava

Když loď s otevřenou špicí - bowrider - prohlašuje, že je rychlejší, efektivnější a méně finančně náročná než konkurence a ještě k tomu, že manipulace s ní je snem, tak budete byli první v řadě na zkušební jízdu, nemáme pravdu?

TEST: SeaVee 430 Sport Express (2. díl)

V druhém dílu testu luxusní 430 Sport Express od společnosti SeaVee se podíváme do podpalubí a na závěrečné hodnocení lodi. Stojí ta nádhera za to?

TEST: SeaVee 430 SE: luxusní (nejen) rybářské potěšení (1. díl)

Firma SeaVee umí a nejnovější 430 Sport Express je toho jasným důkazem. Skvělá, prostorná, velkoryse řešená, s několika variantami motorů. Odradit vás asi může jediné – cena kolem 11 miliónů.

Test: Cobalt 296 – řetězová reakce

Cobalt 296 je v mnoha ohledech vrcholem luxusu i puntičkářství; značí přitom nový směr značky jako takové. V jádru jde ale především o skvělou loď. Jízdu s ní si zamilujete.