O magazínu

Co je Napalubu.cz?

napalubu.cz logo

Internetový lifestylový magazín spojující tématiku lodí, krásu jachtingu a tajemství mořeplavby. Magazín pro milovníky vody, tiché plavby pod plachtami i dynamické jízdy s motory v zádech soustředí ve svém obsahu informace o novinkách mezi loděmi i v souvisejících technologiích, lodního příslušenství a elektroniky. Zkrátka nezůstanou ani laikové, kteří koketují s myšlenkou stát se kapitánem, nebo si pravidelně plní své sny na palubě pronajatých lodí.

Ve zkratce:
Doména: www.napalubu.cz
Datum spuštění: 1. března 2009
Očekávaná návštěvnost: 20 000 unikátních návštěvníků
Struktura čtenářů: Muži ve věku 25-50 let s nadprůměrnými příjmy

Proč nový magazín?

Český a slovenský internet na příznivce vody a lodí zapomíná. Zatímco projektů z jiných oblastí je na internetu více než dost, milovníci vody musí informace hledat na cizojazyčných serverech nebo se omezit na projekty fandů či firem, které internet využívají jako další kanál sebeprezentace. Napalubu.cz je nezávislé profesionální medium. Naší silou je objektivnost, komplexnost a správnost našich informací.

Kdo jsme?

Společnost Chamanne s.r.o. působí na českém internetu od dubna 2009. Její hlavní činností je provozování úzce zaměřených magazínů, jako např. Hybrid.cz o alternativní dopravě, Ekobydlení.eu o nových technologiích v oblasti šetrného bydlení nebo právě magazín Napalubu.cz, který rozšířil naše portfolio v srpnu 2011.

Chcete nás kontaktovat?

Máte-li na nás jakýkoliv dotaz či byste s námi rádi spolupracovali, neváhejte nás kontaktovat – informace a kontaktní údaje najdete v sekci Redakce.

Máte-li zájem o zviditelnění své firmy či značky na stránkách Napalubu.cz, je vám určena bohatá nabídka inzertních aktivit. Více informací v sekci Inzerce.